Veeam Backup Essentials 9.5

Veeam Backup & Replication ve Veeam ONE’ı içerir

Sanal, fiziksel ve bulut tabanlı TÜM iş yükleri için Backup Essentials

Küçük işletmeler %60’a kadar veya daha fazla tasarruf sağlar!
Veeam® Backup Essentials™ tek yönetim konsolundan sanal, fiziksel ve bulut (VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V de dahil) olmak üzere TÜM iş yükleri için Kesintisiz Çalışırlık sağlar. Veeam Backup & Replication™’ın yedekleme, geri yükleme ve replikasyon yeteneklerini, Veeam ONE™’ın sunduğu gelişmiş izleme, raporlama ve kapasite planlama işlevleriyle birleştirir.  250’den az çalışanı bulunan küçük işletmeler ve en fazla 6 CPU soketi ya da 30 sanal makinesi bulunan ortamlar için tasarlanan Veeam Backup Essentials, Veeam Availability Suite™ ile aynı kurumsal düzeyde işlevleri sunmakla kalmaz, beraberinde en az %60 tasarruf sağlar.

 

vbe_9.5_tr.png

Küçük ölçekli kuruluşlar için uygun maliyetli ve ödüllü çözüm

İşleriniz yoğun olduğu halde BT’yi kendi kendinize yönetmek kolay bir iş değil. Kolayca çalışan, çaba gerektirmeyen ve işinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için zamanınızı almayan bir yedekleme çözümüne ihtiyacınız var. Geleneksel yedekleme çözümlerini yönetmekle vakit kaybetmeyin; uygun maliyetli ve sorunsuz çalışan, işletmenizin Always-On™ olmasını sağlamak için gereken Kesintisiz Çalışırlık, otomasyon ve güvenilirlik konusunda güvenebileceğiniz zahmetsiz bir çözüm sunan Veeam’e geçin.

Veeam Backup Essentials, Veeam Availability Suite™ ile aynı işlevselliği yarı fiyatına sunan üst düzey bir küçük işletme paketidir! 250’den az çalışanı olan küçük ölçekli işletmeler için özel olarak hazırlanmış ve fiyatlandırılmıştır. Uygun işletmeler 2, 4 ya da 6 CPU soketlik kalıcı lisans ya da 10 ila 30 SM için 5 SM’lik paketler halinde bir yıllıktan beş yıllığa varan abonelik lisansı satın alabilir.

Veeam Backup Essentials ile küçük ölçekli işletmenizin ne kadar tasarruf edebileceğine bir bakın! Ortamınızda 6 soketten ya da 30 SM’den fazlası mı var? Farklı ölçekler için fiyatlandırmaları görmek üzere

KOBİ’ler için düşük maliyetli yedekleme ve kesintisiz çalışırlık

Veeam Backup & Replication ve Veeam ONE içeren Veeam Backup Essentials, Veeam Availability Suite ile aynı kurumsal düzeyde işlev ve ölçeklenebilirlik sunar ve veri merkezinizi modernize etmeniz için gereken her şeyi sağlar. Veeam Backup & Replication 9.5 sanal, fiziksel ve bulut tabanlı iş yükleriniz için aşağıdaki temel yedekleme bileşenlerini içerir:
  • 2-in-1: backup and replication™ — Planlanmış yük devretme desteği, tek tıkla site yük devretme, yedeklemeden replikasyon ve WAN ile hızlandırılmış replikasyonla iş yeri dışı yedekleme ve kurtarmayı geliştirin.
  • Instant VM Recovery® — Arızalı bir sanal makineyi iki dakikadan kısa bir sürede kurtarın.
  • Linux için Veeam Agent ve Microsoft Windows için Veeam AgentYENİyerleşik yönetimi.
  • Veeam Cloud Connect — Hızlı, güvenilir bulut yedekleme ve replikasyonu ile veri merkezinizi iş yeri dışına kolayca genişletin.
  • SureBackup® — Yedeklemelerin tamamını, başlatmadan önce her seferinde test edin ve tam kurtarma sağlayın.
  • Windows Server 2016, Hyper-V 2016 ve Microsoft kurumsal uygulamalarının 2016 sürümleri için destek de dahil olmak üzere Microsoft 2016 veri merkezi teknolojileri ve VMware vSphere 6.5 için TAM entegrasyon ve destek.
  • Microsoft Active Directory için Veeam Explorer™ — Farklı Active Directory nesneleri ve tüm kapsayıcıların yanı sıra kullanıcı hesaplarını ve şifrelerini anında kurtarın. Nesneler arasındaki süresi dolan bağlantıları da destekler.
  • Microsoft SQL Server için Veeam Explorer — SQL veritabanlarını hızlı, işlem seviyesinde kurtarın ve tam olarak zamanda istenen noktadan geri yükleyin.
  • Microsoft Exchange için Veeam Explorer — Bir daha bulamayacağınızı düşündüğünüz kalıcı silinmiş öğeler de dahil olmak üzere farklı Exchange öğeleri üzerinde anında görünürlük ve granüler kurtarma elde edin.

Wistia video thumbnail

9.5 videosundaki yenilikler
Veeam ile artık huzurluyuz. Sadece kurup unutuyorsunuz.

John Chase
BT Grup Yöneticisi
Pinewood Studios Group

Veeam Cloud Connect ile iş yeri dışına kolayca genişleme

Veeam Backup Essentials’ın temel bir parçası olan Veeam ONE güçlü ve kullanımı kolay izleme, raporlama ve kapasite planlama araçları üzerinden sanal ve yedekleme altyapılarınız için tam görünürlük sağlar. Veeam ONE’ın otomatik 7/24 izleme ve uyarma işlevi, operasyonel bir etki oluşmadan önce sizi yedekleme ve performans sorunları ile ilgili olarak bilgilendirir. Veeam ONE ayrıca yedekleme görünürlüğünü korumanıza yardımcı olmak için 30’dan fazla önceden hazırlanmış yedekleme raporu içerir.

Veeam Backup Ücretsiz Sürümü’nü Veeam Backup Essentials’a yükseltmek çok kolay!

Veeam Backup Free Edition’ı mı kullanıyorsunuz? Yükseltme yaparak farkı deneyim yaşamanın vakti geldi. Veeam Backup Essentials, işinizle birlikte büyümek ve sürekli artan yedekleme karmaşıklığını kolayca yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz gelişmiş özellikleri ve işlevleri sağlamak üzere tasarlanmış güçlü, kurumsal seviyede işlev sağlar. Veeam Backup Essentials’a yükseltme, yüksek hızlı kurtarma, eksiksiz uçtan uca şifreleme, yedek kopyalama işleri ve çok daha fazlasını sağlamak üzere sanal, fiziksel ve bulut tabanlı iş yüklerini yönetmenize yardımcı olan Anında Sanal Makine Kurtarma ve eksiksiz çalışan Veeam Explorers’ın da aralarında bulunduğu eksiksiz özelliklere anında erişim sunar!

Veeam sizinle büyüyor

İşiniz büyüdükçe altyapınız da büyür. Altı soketten ya da 30 SM’den fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda kolayca Veeam Availability Suite‘e yükseltme yapabilir, böylece işlev ve koruma seviyenizin aynı kalmasını sağlayabilirsiniz. Hipervizör mü ekliyorsunuz? Sorun değil! Veeam hem VMware vSphere’i hem de Microsoft Hyper-V’yi destekler.

Whatsapp