Temel Olduğu Kadar Zarif Bulut Güvenliği

Gerçekleştirdiğimiz her faaliyetin temelinde bulut güvenliği ve veri gizliliği yer alır

Kaspersky Lab’de felsefemiz basit ama önemli bir konsepte dayanır. Siber güvenliğin, kurumsal gelişimi ve dijital dönüşümü koruyarak işletmenin sürdürülebilirliğini muhafaza etmek için uygulandığını düşünüyoruz. Güvenlik, engeller oluşturmak yerine altyapı ile bir arada olmalıdır. Bu felsefeyi geliştirdiğimiz her şeye uygularız.

Hybrid Cloud Security çözümümüz, çoklu bulut ortamları için olağanüstü çok katmanlı koruma sunar. Kritik iş verilerini özel veya herkese açık bir bulutta ya da her ikisinde birden işleyin ve depolayın; çevik, sürekli güvenlik ve üstün verimliliğin mükemmel dengelenmiş bir kombinasyonunu sağlayarak verilerinizi, sistem performansınızdan ödün vermeksizin mevcut ve gelecekteki en gelişmiş tehditlere karşı koruruz.

 • Özel Bulut

  Özel bulutunuzda bulunan sanal ve fiziksel sunucular, VDI dağıtımları, depolama sistemleri ve hatta veri kanallarına yönelik kanıtlanmış güvenlik.

 • Herkese Açık Bulut Ortamı

  Amazon Web Services ve Microsoft Azure Altyapıları dahil olmak üzere herkese açık bulutlarda bulunan iş yükleri için gelişmiş koruma.

 • Yönetilen Barındırma

  IaaS’de veya şirket içi altyapılar üzerinde çalışarak tüm iş yükleriniz için tam koruma.

 • Birleşik Yönetim

  Kurumsal düzeyde yönetim konsolu üzerinden sınırsız yönetilebilirlik, esneklik ve görünürlük.

Whatsapp