Veeam Backup & Replication™

İş sürekliliği ve felaket kurtarma uyumluluğu sağlayın

Wistia video thumbnail

Veeam Availability Orchestrator uyumluluk gereksinimlerini karşılar ve kurumsal düzeyde Hiper-Kesintisiz Çalışırlık sağlar
Veeam Backup & Replication™ ile bir araya gelen Veeam® Availability Orchestrator felaket kurtarma planları oluşturma, belgeleme ve test etme süreçlerini otomatik hale getirerek iş sürekliliği sağlar ve uyumluluk gereksinimlerini karşılar.

Kesinti süresini en aza indirip Hiper-Kesintisiz Çalışırlığı en üst düzeye çıkarın

Yeni Veeam Availability Orchestrator, güvenilir, otomatik olarak test edilen ve belgelenen felaket kurtarma planı sayesinde planlı veya plansız kesinti sürelerini en aza indirerek kurumsal hizmet düzeyi hedeflerinizi (SLO’lar) gerçekleştirmenizi sağlar.

 

Kesintisiz Çalışırlığı en yüksek düzeye çıkarın
Uyumluluk gereksinimlerini karşılayın

Uyumluluk gereksinimlerini karşılayın

Yasal gereksinimler, uyumluluk denetimleri ve ortam değiştikçe otomatik olarak güncellenen ve yeniden yayınlanan felaket kurtarma belgelerine sahip teknik kütüphaneleriniz için dokümantasyon ihtiyaçlarını karşılayın.

Kurtarılabilirliği her an sağlayın

Otomatik felaket kurtarma planı testi ve hazırlık kontrolü sayesinde kurtarılabilirliği her an sağlamakla kalmaz, aynı zamanda üretim sistemlerini etkilemeden yüksek maliyetli manuel işlemlerden kurtulabilirsiniz.

 

Kurtarılabilirliği her anda sağlayın
Yük devretme ve yeniden çalışma işlemlerini güvenilir olarak yürütün

Yük devretme ve yeniden çalışma işlemlerini güvenilir olarak yürütün

Planlı geçişler, felaket önleme ve felaket kurtarma için çoklu site felaket kurtarma planlarının otomatikleştirilmiş yük devretme ve yeniden çalışmasıyla BT hizmetleri ve iş sürekliliğini sağlayın, hizmet kesintilerini en az seviyeye indirin.

 

Gelişmiş replikasyon

Veeam Availability Orchestrator, tüm kritik uygulamalarınız için Hiper-Kesintisiz Çalışırlık sağlamak üzere Veeam Backup & Replication’daki replikasyon işlevinden yararlanır. İmaj tabanlı SM replikasyonu şirket içinde yüksek erişilebilirlik ve şirket dışında felaket kurtarma sağlar ve yerleşik WAN hızlandırma, replikaları şirket dışında 50 kata kadar daha hızlı alır.

Whatsapp