Bitdefender

MAC için ANTIVIRUS

  • Çok Katmanlı Ransomware koruması sağlar. Yeni
  • Rahatsız edici reklamları engeller ve kaldırır.
  • Hız üzerinde SIFIR etki yaratır.
  • “Bitdefender Otomatik Pilot” ile kesintisiz koruma sağlar.
  • Çevrimiçi alışveriş yaşantınızı korur.
  • Mac ve PC’lerinizi kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.
  • 7/24 Bulut tabanlı koruma görevi yapar.

Full Feature List

Fidye saldırılarını önler Yeni

En yeni özelliğimiz – Güvenli Dosyalar – sizin için önem taşıyan klasörler, yetkisiz uygulamalar tarafından değiştirilmelerini önlemek için sürekli izlenir. Herhangi bir kişinin değerli dosyalarınızı karıştırmadığından emin olmak için bu bölüme istediğiniz zaman ekstra klasörler ekleyebilirsiniz.

Yedeklemelerinizi korur

Zaman Makinası Koruma adlı yeni eklenen özellik gelişmiş güvenlik sağlar ve gelişmiş kötü yazılımların yedeklemelerinizi şifrelemesine veya yok etmesini önler. Dosyalarınızın güvende olacağından emin olun!

Protects against Mac and PC malware

Bitdefender Antivirus for Mac detects and removes not only made-for-Mac malware, but also malicious content designed for Windows. This way you will never accidentally pass infected files on to your family, friends and colleagues who are Windows users.

Bitdefender Otomatik Pilot ™ ile kesintisiz koruma sağlar.

Otomatik pilot, tüm güvenlik gereksinimlerinizi karşılar, işin özü hiçbir şeyle uğraşmanıza gerek yok. Otomatik Pilot açıldıktan sonra, Mac’in hızını ve performansını etkilemeksizin herhangi bir tehdidi otomatik olarak algılar ve kaldırmak için bir dizi yenilikçi teknolojiyi bir araya getirir. Otomatik Pilot’u açın ve ve gerisine karışmayın.

Ultra hızlı taramayı garanti eder

Mac için Bitdefender Antivirus, sizi yavaşlatmadan kötü niyetli yazılımlara karşı hızlı tarama ve sağlam koruma sunar. Bitdefender çok hızlı ve bir o kadar da gizli, tıpkı bir hayalet gibi. Mac’inizi güvende tutuyorsunuz, sanki orada yokmuşçasına.

Delivers 24/7 Cloud-based guard duty

As new Internet threats appear all the time, we have designed Bitdefender to constantly update its malware library. Connected to incredibly powerful Cloud-based technologies working to detect and eliminate threats, it provides instant,worldwide protection. With all the heavy computing done in the Cloud, there’s no drag on your resources, and your sensitive private data remain safely stored on your Mac

Rahatsız edici reklam yazılımını engeller ve kaldırır

Mac’inizi can sıkıcı reklam yazılımlarından kurtarır. Hatta Mac’ler Internet’ten zararlı reklam yazılımılarını sizden habersiz indirebilir. Mac için yeni Bitdefender Antivirus, reklamların, kötü amaçlı bilgi alma programlarının, istenmeyen araç çubuklarının ve sizin onayınız doğrultusunda olsun olmasın kurulu diğer tarayıcı eklentilerini algılar ve ortadan kaldırır.

Mac’inizi performans üzerinde sıfır etki ile tarar

Mac için yeni Bitdefender Antivirus, Mac OSX ile mükemmel uyum içinde çalışacak şekilde tasarlandı. Dosyalarınızı nasıl tarayacağınızı bilir; böylece Mac’in hızını ve performansını etkilemeksizin kötü amaçlı yazılımlara karşı aynı derecede koruma sağlarsınız.

Offers a great user experience

With an intuitive, beautifully redesigned user interface the new Bitdefender Antivirus for Mac feels more at home than ever on Mac OS X. Now you can keep your antivirus running all the time, it won’t stand in your way

Whatsapp