Anti Targeted Attack Platform

Dijital dönüşüm çağında siber güvenlik riskini hafifletme

Kurumsal güvenlik, kurumsal dijital iş stratejisinin dönüm noktalarından biri olan hızlandırılmış yenilik çalışmaları için katalizör işlevi görerek riskleri proaktif bir biçimde tanımlayıp hafifletmeli ve kurumsal vizyon doğrultusunda dijital kesintilerin etkisini azaltmalıdır. Kaspersky Anti Targeted Attack Platform, kurumların lider güvenlik istihbaratına ve gelişmiş makine öğrenimi teknolojilerine dayalı olarak hedefli saldırıları ve gelişmiş tehditleri algılamasına ve halihazırda ihlal edilmiş sistemleri tanımasına olanak sağlar.

Dijital kesintilerle başa çıkmaya yönelik kurumsal siber güvenlik

Sektörde kullanımı kanıtlanmış çözümümüz, hedefli saldırıların tüm aşamalarını hedef alan gelişmiş tehdit yönetimi ve savunma olanakları sunarak iş sürekliliğini ve dijital dönüşümün ilerlemesini korur. Platformun kendisinde çok katmanlı önleme teknolojileri kullanılırken çok çeşitli ürün ve servislerden oluşan kapsamlı bir portföy ile entegre edilerek algılama, müdahale ve tahmin için çalışan tek bir bütünsel sistem oluşturur. Sonuç olarak hedefli saldırılara, tehdit algılamaya ve müdahaleye yönelik tam entegre, stratejik bir yaklaşım elde edilir.

  • Görünürlük ve izleme: dahili ve harici

    Küresel tehdit istatistikleri ve itibar verileri ile birlikte dağınık yapıdaki kurumsal ortam genelinde eksiksiz bir görünürlük sağlar, bağlama dayalı, eyleme geçirilebilir İstihbarat sunar.

  • Çok Boyutlu Gelişmiş Algılama

    Makine Öğrenimi temel alınarak geliştirilen bu platform statik, davranışsal, bulut itibarı, korumalı alan ve şablon tabanlı algılama motorları kullanan gelişmiş algılama yeteneklerini Hedefli Saldırı Analiz Aracı ile birleştirir.

  • Gelişmiş tehditlere karşı otomatik engelleme ve müdahale

    Tehdit algılama kararları e-posta, web, uç nokta ve depolama koruması gibi tüm ürün çeşitleriyle birlikte platform üzerinden otomatik olarak paylaşılır. Bunun sonucunda bir olay meydana geldiğinde anında eyleme geçilebilir.

Whatsapp